Lider rynku pojazdów i motocykli z USA w Polsce.

 

O nas


Zajmujemy się sprowadzaniem aut zagranicznych,
w tym ze Stanów Zjednoczonych ( USA) oraz Kanady od 2003 r. 


Firma zajmuje się zakupem i sprowadzaniem do Polski na Państwa życzenie używanych i powypadkowych: aut, motocykli, łodzi, skuterów wodnych itd. z największych Amerykańskich oraz Kanadyjskich Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim, Ebay, Impact Auto Auctions i t.d


Gwarantujemy Państwu pomoc przy wyborze pojazdu, fachowe doradztwo, załatwianie wszelkich formalności związanych z kupnem i przetransportowaniem pojazdów z Ameryki oraz kanady do Polski lub Rooterdamu. Jako jedna z nielicznych firm udostępniamy Państwu możliwość osobistego uczestniczenia w licytacji wybranego przez Państwa pojazdu, dzięki czemu znają Państwo faktyczne ceny zakupionego przez siebie pojazdu! Mamy 20 lat doświadczenia w kupowaniu aut z USA oraz Kanady.


Ceny pojazdów w Stanach zjednoczonych oraz Kanada są znacznie niższe od cen na rynkach europejskich, nawet przy uwzględnieniu wydatków związanych z transportem, procedurami celnymi oraz wszystkimi pozostałymi kosztami. Poza niższą ceną, samochody importowane z USA oraz Kanada mają znacznie bogatsze wyposażenie w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku europejskim, są z reguły w dobrym stanie technicznym, charakteryzują się często bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem i doskonałym stanem zawieszenia ze względu na drogi, po których jeździły w Ameryce oraz Kanadzie.


Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.
Sprowadzamy kilkaset aut rocznie, przy czym robimy to fachowo, uczciwie i sprawnie!

222

Czas w USA


Sprawdź czas w USA w wybranym mieście.

 

Kursy walut

AutoCheck
CheckPobierz darmowy VIN Check
daostarczający podstawowych informacji o pojeździe.

CheckZamów płatny VIN Check
czyli pełną histrorię pojazdu. Koszt to jedynie 20 zł!

PDF


Pobierz objaśnienia VIN Check
Opracowany przez Nas dokument objaśniający wszystkie dane zawarte w VIN Check. Plik w języku polskim.