Lider rynku pojazdów i motocykli z USA w Polsce.

 

Jak zamawiać pojazd

                                                

 

Wybór pojazdu

 

Wybierają Państwo auto, motocykl itd., w jednym z domów aukcyjnych , klikając na wybrany dom aukcyjny w autach bezwypadkowych lub uszkodzonych. Wybrany przez Państwa pojazd oznakowany jest numerem LOT NUMBER. Proszę o wysłanie do nas maila na usacars.chojnice@gmail.com że jesteście Państwo zainteresowani danym pojazdem (tu podają Państwo LOT NUMBER oraz nazwę domu aukcyjnego). Otrzymają Państwo od nas informację zwrotną zawierającą naszą opinię na temat danego pojazdu.
Ustalamy (e-mailowo lub telefonicznie) do jakiej kwoty chcą Państwo licytować dany pojazd oraz obliczmy wszelkie koszty sprowadzenia auta do Polski.


Zadatek i umowa


 

Jeżeli zdecydują się Państwo licytować pojazd niezbędne jest dokonanie osobiście (w dniu licytacji) lub poprzez przelew na nasze konto
(1-2 dni wcześniej) zadatku na poczet danego auta. W przypadku gdy nie uda się wylicytować pojazdu za kwotę ustaloną przez Państwa, zadatek jest zwracany (można go odebrać osobiście lub możemy przelać na Państwa konto). Na żądanie Państwa zadatek może być pozostawiony na poczet kolejnych licytacji. Zadatek jest zapewnieniem, iż nie wycofają się Państwo z zapłaty za wylicytowane auto.
Z naszej strony otrzymują Państwo obustronnie wiążącą umowę.

 

Licytacja oraz finansowanie pojazdu

 

Licytacja wybranego przez Państwa pojazdu może odbyć się osobiście (jesteśmy jedną z nielicznych firm udostępniającą osobiste uczestnictwo kupującego w licytacji), wówczas przyjeżdżają Państwo na umówiony termin do naszej siedziby w Chojnicach. Pojazd można licytować również poprzez kontakt telefoniczny (w momencie licytacji dzwonimy do Państwa). W przypadku wygrania pojazdu na aukcji niezbędne jest dokonanie przez Państwa przelewu w ciągu 48 godzin od wygrania aukcji do Stanów Zjednoczonych. Okres wpłaty 48 godzin jest absolutnie obowiązkowy, gdyż każde opóźnienie wpłaty spowoduje konieczność zapłaty kary. (Otrzymają Państwo wszelkie informacje dotyczące przelewu). Przypominamy o możliwości współfinansowania przez nas zakupu auta.
Ceny za nasze usługi są w zakładce Ceny i warunki zakupu.

 

Transport do Polski

 

Po dokonaniu przelewu do USA samochód przewożony jest do najbliższego portu w USA (New York, Chicago lub Los Angeles), zapakowywany do kontenera, następnie drogą morską przetransportowywany jest do Portu w Gdyni lub Bremerhaven. Mogą Państwo osobiście sprawdzać, gdzie w danej chwili znajduje się Państwa pojazd oraz kiedy będzie on w Polsce (otrzymują Państwo od nas numer kontenera oraz informacje w jaki sposób sprawdzić lokalizację pojazdu). Gdy auto jest już w Polsce, odbieramy je z portu w Gdyni, przetransportowujemy do Chojnic, gdzie jest on poddany procedurze celnej. Wówczas klient odbiera auto na placu w Chojnicach lub na życzenie pojazd przetransportowywany jest do miejsca wskazanego przez klienta.   


                                               

Życzymy udanych zakupów.

 

 

Czas w USA


Sprawdź czas w USA w wybranym mieście.

 

Kursy walut

AutoCheck
CheckPobierz darmowy VIN Check
daostarczający podstawowych informacji o pojeździe.

CheckZamów płatny VIN Check
czyli pełną histrorię pojazdu. Koszt to jedynie 20 zł!

PDF


Pobierz objaśnienia VIN Check
Opracowany przez Nas dokument objaśniający wszystkie dane zawarte w VIN Check. Plik w języku polskim.