O firmie

Zajmujemy się sprowadzaniem aut zagranicznych, w tym ze Stanów Zjednoczonych od 2003 r. Nasza siedziba znajduje się w Chojnicach (woj. Pomorskie).

Firma zajmuje się zakupem i sprowadzaniem do Polski na Państwa życzenie używanych i powypadkowych: aut, motocykli, łodzi, skuterów wodnych itd. z największych amerykańskich Domów Aukcyjnych: Copart, IAA, Manheim,  Ebay, i  t.d

Gwarantujemy Państwu pomoc przy wyborze pojazdu, fachowe doradztwo, załatwianie wszelkich formalności związanych z kupnem i przetransportowaniem pojazdów do Polski. Jako jedna z nielicznych firm udostępniamy Państwu możliwość osobistego uczestniczenia w licytacji wybranego przez Państwa pojazdu, dzięki czemu znają Państwo faktyczne ceny zakupionego przez siebie pojazdu!

Ceny pojazdów w Stanach zjednoczonych są znacznie niższe od cen na rynkach europejskich, nawet przy uwzględnieniu wydatków związanych z transportem, procedurami celnymi oraz wszystkimi pozostałymi kosztami. Poza niższą ceną, samochody importowane z USA mają znacznie bogatsze wyposażenie w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku europejskim, są z reguły w dobrym stanie technicznym, charakteryzują się często bardzo dobrze utrzymanym wnętrzem i doskonałym stanem zawieszenia ze względu na drogi, po których jeździły.

Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna.
Sprowadzamy kilkaset aut rocznie, przy czym robimy to fachowo, uczciwie i sprawnie!